Ładowanie...

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, chciałbyś dowiedzieć się jak dojechać do Chaty, gdzie zostawić samochód i z którego źródła czerpać wodę. Dzwoń
ale gdy usłyszysz w telefonie „abonent jest poza zasięgiem” możesz być pewny, że jesteśmy wtedy w Chacie a tam zasięgu nie ma, napisz sms oddzwonimy po powrocie.

Chata to miejsce schowane w lesie, nie jest dostępna dla każdego, ale jeśli zadasz sobie trochę trudu i ją odszukasz, zaliczysz pierwszy poziom gry terenowej, już na zawsze zapamiętasz tę wizytę i drogę dojazdową.

Do zobaczenia w lesie


Właściciel Chaty
Urszula Jaskierska


Tel. 506 305 901
E-Mail: chataprzygody@chataprzygody.pl

Zobacz jak dojechać w Google Maps
Uwaga: dokładna lokalizacja chaty umieszczona jest na mapce powyżej, ale Mapa Google prowadzi do niej okrężną drogą, dostępną jedynie dla samochodów terenowych, jeśli chcesz dojechać na najbliższe chacie miejsce postojowe, przeczytaj i zapamiętaj:

  • wjeżdżając do Nowego Targu, kieruj się w dzielnicę/ulicę Kowaniec
  • jedziesz Kowańcem (około 4 km) aż zobaczysz duży kościół, tuż przed nim będzie lekkie skrzyżowanie, skręcasz w prawo, przejeżdżasz tuż obok kościoła
  • za kilkaset metrów po prawej stronie miniesz wyciąg narciarski, a po lewej siedzibę GOPR
  • jedziesz dalej prosto aż nie skończy się asfalt, nie skręcaj w żadne uliczki (w pewnym momencie będzie skręt w prawo w ul. Partyzantów to nic nie skręcaj tam!), około kilometr od wyciągu droga skończy się leśnym parkingiem, za szlabanem, tam należy zostawić samochód.
  • mniej więcej na wysokości zasięgu, stracisz zasięg telefoniczny i już go raczej nie odzyskasz, nie martw się 🙂
  • jeśli już musisz coś wbić w GPS to wpisz Oleksówki 13 to adres ostatniego domu przed parkingiem.

Formularz kontaktowy:

Dane do faktury:

Hulahop Urszula Jaskierska
Ul. Kowaniec 69c
34-400 Nowy Targ
NIP: 735-261-67-90