Ładowanie...

Jak to ludzie robią?

  • 15 lutego 2021
  • Urszula Jaskierska

Nie wiem doprawdy nie wiem, jak to ludzie robią że piszą bloga regularnie, codziennie raz w tygodniu, gdy mój ulubiony webmaster (https://pisystems.pl/ serdecznie polecam) dodał mi opcję bloga na stronie bardzo się ucieszyłam, przecież mam tyle leśnych pomysłów do opisania, tyle czasu dzięki pandemii, tyle przygód do opowiedzenia i co? od ostatniego wpisu minęło kilka miesięcy.

Na sankach do Chaty Przygody

Jeśli masz jakiś patent jak robić to regularnie to błagam napisz mi go!

Ale idzie wiosna, nowe postanowienia, nowe pomysły, zamierzam pisać 🙂 o urodzinach, o warsztatach, o chacie, o lesie!

A co u nas?

Zima w chacie ma swoje najpiękniejsze oblicze, ogromne połacie bieli działają uspokajająco i staramy się spędzać tam jak najwięcej czasu. Palimy w kominku, gotujemy wodę na herbatę, organizujemy leśne urodziny. Bawimy się w śniegu, zjeżdżając na sankach, budują igloo tropiąc zwierzęta, piękna zima w tym roku przyszła.

Dojazd zawsze zajmuje nam więcej czasu niż założyliśmy, ale choć nie mamy samochodu terenowego to kilka razy udało nam się dojechać zwykłą osobówką pod samą polanę.

Leśne urodziny, urodziny zimą. Zimne ognie.

Szukam obecnie kilku niezbędnych mebli, sprzętów by i wam i nam było jeszcze wygodniej odpoczywać w chacie.

Cieszę się że Chata Przygody powoli staje się miejscem które odkrywa coraz więcej osób, dziękuję za wszystkie opinie, miłe słowa, rezerwacje, już niedługo będziemy mogli spotkać się w naprawdę dużym gronie.

Do zobaczenia

Odpowiedź